درباره ما

Rate this page

ما ریبونا هستیم

“ریبونا گیفت” فعالیت رسمی خود به عنوان یک نام تجاری را از سال ٩۵ در مرکز خرید پالادیوم شروع کرد. این مجموعه در قالب برندی ثبت شده، معتبر و با کیفیت، نمونه‌ای در میان نمونه‌های مشابه داخلی می‌باشد. رسالت اصلی “ریبونا” گسترش فرهنگ بسته‌بندی (کادو آرایی) و ارزش‌‌گذاری دو چندان به عمل زیبای هدیه دادن بوده و هست؛ برای نیل به این هدف تیمی متخصص، هنرمند و آموزش دیده را در اختیار داریم.

مجموعه ریبونا از سال ۹۸ وارد شاخه جدیدی از خدمات به شما عزیزان شده و “ریبونا گاردن” با محوریت خدمات گل آرایی و فروش انواع گل و گلدان‌ به وجود آمده است. با توجه به استقبال شما همراهان همیشگی و دوست‌داشتنی از ریبونا گیفت و ریبونا گاردن، از ابتدای سال ۹۹ بر آن شدیم تا جهت رفاه هرچه بیشتر و خدمات‌رسانی بهتر، آسان‌تر و البته سریع‌تر وب‌سایت رسمی خود را راه اندازی کنیم. در وب‌سایت ریبونا بازه گسترده‌تر و متنوع‌تری از خدمات را برای شما تدارک دیده‌ایم و در کنارتان هستیم.

در آخر مفتخریم به اطلاع شما عزیزان برسانیم، مجموعه “ریبونا” تمامی خدمات خود شامل گل آرایی،کادو آرایی و بادکنک آرایی را بصورت تخصصی به علاقه‌مندان یادگیری در محیطی دوستانه و حرفه‌ای آموزش می‌دهد.


همین الان سفارش دهید

سابقه فعالیت

مهمترین دغدغه و انگیزه “ریبونا” از ابتدا، خلق ارزش و فرهنگ‌سازی برای کادوآرایی و زیباتر کردن هدایا بوده است. پس از شروع به کار و جا افتادن هرچه بیشتر این فرهنگ، مجموعه ریبونا افتخار همکاری و ارائه خدمات مرتبط با کادوآرایی و “پکیجینگ هدیه” برای شرکت‌هایی همچون داروسازی عبیدی، سانسیلک، میرولانژ و بسیاری برندها و سازمان‌های دیگر را در کارنامه خود دارد.

همکاری طولانی مدت با خانم‌های کارآفرین و  هنرمند با محصولات و کالاهایی دست‌ساز و خلاقانه همچون عروسک‌های دست‌ساز، زیور آلات و…. از دیگر مواردی است که ریبونا به آن می‌بالد.

تلاش ریبونا، ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت واقعی و دائمی مشتریان خوب و همیشگی خود بوده و هست.